Verenigingen - Aalst 

KVLV:
Voorzitter:
Brigitte Coelmont, Tumulusstraat 7, 3800 Sint-Truiden (Aalst)
tel. 011 68 30 51
e-mail: electrosterken@telenet.be of kvlv.aalst@gmail.com
website: kvlv-aalst.jimdo.com

Samana:
Voorzitter :
Katty Nicolai, Erberstraat 6, 3800 Sint-Truiden (Aalst)
tel. 011 68 24 83
e-mail: katty.nicolai@telenet.be
website: www.samana-aalst.jimdo.com

Koninklijke Harmonie Vermaak na Arbeid:
Voorzitter:
Bart Falise, Duifhuisstraat, 3800 Sint-Truiden
tel. 0497 28 70 76
e-mail : bart@geba.interieur.be of bartfalise@hotmail.com

Secretaris:
Ivo Coenen, Abelenstraat 7, 3500 Hasselt
tel. 0495 27 09 34
e-mail: ivo-coenen@telenet.be
Website: users.skynet.be/harmonieaalst

Gebruikerscomité Pastorie:
Contactpersoon:
Johan Coelmont, Aalst-Dorp 15, 3800 Sint-Truiden (Aalst)
tel. 011 68 44 96
e-mail: johan.coelmont@telenet.be

Gemeentelijke feestzaal:
Voorzitter:
Falise Gerard, Voordstraat 6, 3800 Sint-Truiden (Aalst)
tel.
Contact gebruik van de zaal:
Vogelaers Stefaan, Aalst-Dorp 23 , 3800 Sint-Truiden (Aalst)
tel. 011 74 75 17
Website: www.gemeentelijkefeestzaalaalst.be

Toneelgroep ‘De Bontmakers’:
Voorzitter:
Pascal Peeters, Steenkuilstraat 11, 3800 Sint-Truiden (Aalst)
tel. 0486 96 96 07
e-mail : pascal-peeters2@telenet.be.
Website: www.debontmakers.be

Bond van gepensioneerden:
Contactpersoon :
Richard Thijs, Brandhoutstraat 48, 3800 Sint-Truiden (Brustem)
tel. 011 68 83 48
e-mail: richard.thijs@gmail.com

Wielerclub:
Voorzitter:
Maurice Vranken, Borgwormsesteenweg 40, 3800 Sint-Truiden (Aalst)
tel. 011 68 40 70
e-mail : bassy40@skynet.be
Website: www.trofeevanhaspengouw.be

Gezinsbond:
Contactpersoon:
Sofie Vanneste, Luikersteenweg 402, 3800 Sint-Truiden (Brustem)
tel. 0479 54 79 59

Voetbal Sporting Aalst:
Voetbalterrein aan het einde van de Erberstraat , 3800 Sint-Truiden (Aalst)
tel. 011 68 64 69
fax. 011 28 78 05
Website: www.facebook.com/sportingaalst

Petanqueclub “De Narcis”
Contactpersoon:
Jef Arys, Narcissenlaan 11, 3800 Sint-Truiden (Aalst)
tel. 011 68 06 84
e-mail: jef.arijs@telenet.be
terrein: Narcissenlaan

Aalst